Правила поведінки батьків на дитячих ранках, розвагах, святах

Шановні батьки!
Будь-ласка, дотримуйтесь наступних правил поведінки під час проведення дитячих свят.
  • Дитячі ранки, розваги проводяться з метою підведення підсумків музичної і хореографічної діяльності в дитячому садку, тому проводиться не стільки для батьків, а скільки для дітей.
  • Вхід в музичний зал дозволяється в змінному  взутті та без верхнього одягу (в холодну пору року), з дозволу музичного керівника.
  • Під час проведення дитячого ранку забороняється користуватися мобільними телефонами.
  • Фото та відео зйомка може бути проведена тільки зі свого місця і з дозволу музичного керівника та адміністрації дитячого садка.
  • Не можна відволікати дитину розмовами і вигуками з місця та з інших причин.
  • За правилами етикету під час дитячого ранку батькам забороняється переходити з одного місця на інше.
  • Якщо на святі присутні дві групи дітей, до кожної дитини запрошується тільки по одному з батьків.
  • На прохання музичного керівника, вихователя, батьки мажут приймати  участь у проведенні дитячого ранку (заспівати разом з дітьми пісню, станцювати з дитиною, пограти, розповісти разом з дитиною  вірш).
  • Багато батьків не усвідомлюють, що в дошкільному закладі діти – дошкільники тільки навчаються виступати  перед великою кількістю людей, тому, треба їх весь час підтримувати оплесками.
  • Контролювати поведінку дітей, яких батьки забирають із зала в хол закладу для фотозйомки.
Бажаємо Вам приємних та незабутніх вражень від дитячих свят у нашому дитсадку!
Освіта 2016/17

Особливості розвитку дитини у віці 5-7 роки