Навчання стоматологічній грамоті

Навчання стоматологічній грамоті

В нашому садку 27 травня 2013 пройшла вистава на стоматологічну тематику, організована спільними зусиллями Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології та Дитячої стоматології "Кідс Дентал".

Протягом пів години дітки мали змогу познайомитись з зубиком, цукерочкою та добрим стоматологом, які розповіли казку про те, як необхідно доглядати за зубчиками, щоб вони були біленькими та здоровими. Яскраві костюми та розповідь у віршованій формі привернули увагу дітлахів. Їм зубчик пожалівся на те, що коли до нього приходить цукерочка, всю яскрава і смачна, через якийсь час на його поверхні з'являються чорні плямки. 
Він запитав діточок, чи знають вони, що необхідно робити, щоб вичистити зубки?
І вони покликали на допомогу доброго лікаря-стоматолога, який прийшов не сам, а привів з собою зубну пасту та чарівну щітку. Дітки почали з задоволенням вичищати біднесенького зубчика, проганяючи шкідливі та страшні бактерії, доки він знову не засяяв білизною і не почав щасливо посміхатись!
Таку історію розповіли інтерни стоматологічного факультету НМУ ім.О.О.Богомольця - члени УАПДС, за підтримки дитячої стоматологічної клініки "Кідс Дентал". Вистава продовжила програму зустрічей з дітьми, батьками та викладачами дошкільних навчальних закладів у місті Києві, метою яких є приверненння уваги до дитячого стоматологічного здоров'я, формування правильних навичок чищення зубів, підвищення свідомості у батьків про необхідність профілактики та лікування молочних зубів та необхідність звернення саме до дитячих стоматологів. 
Дитячий садочок є тим місцем, де у ігровій формі з дітьми можна і необхідно проводити уроки на стоматологічну тематику, щоденно чистити зубки, формувати правильні та, головне, необхідні звички, які щоденно допомагатимуть нашим дітям гармонійно рости та розвиватись.

Презентація спортивної програми "ФІТБОЛ"

Презентація спортивної програми "ФІТБОЛ"

Проект “Калейдоскоп дитячої творчості”

Проект “Калейдоскоп дитячої творчості”