Проект “Калейдоскоп дитячої творчості”

Шановні батьки! Запрошуємо Вас та Ваших дітей, прийняти участь у інноваційній проектній діяльності: “Калейдоскоп дитячої творчості”, котрий присвячений пошуку творчих дітей з різноманітних видів діяльності (ліплення, малювання, аплікація, конструювання, пісні, танці, декламування віршів, гуморесок, власних віршів, гімнастика). Репертуар та музика повинні відповідати віковим особливостям дитини та підбираються самими батьками. За допомогою звертатися до методиста ДНЗ № 89 — Мельник Ольги Миколаївни. Перегляд підготовлених номінацій буде проходити в декілька етапів:

• 01.04.2013 по 05.04.2013 року — перегляд учасників проекту (вік від 3 до 4 років)
  • 09.04.2013 по 13.04.2013 року - перегляд учасників проекту (вік від 4 до 5 років)
  • 15.04.2013 по 20.04.2013 року - перегляд учасників проекту (вік від 5 до 6 (7) років)

Мета проекту: підтримка і допомога у розвитку дитячої творчості з боку батьків та педагогів.
Очікувані результати: виявити творчий потенціал вихованців ДНЗ № 89.

Навчання стоматологічній грамоті

День освіти Дарниці