Запрошуємо Вас у дивовижний світ гри, казки, краси та любові!

Кущова Тетяна В’ячеславівна – директор дошкільного навчального закладу є представником династії педагогів. Людина творча, наполеглива, яка об’єднує педагогів в єдину професійно спрямовану ланку. Підтримує імідж дошкільного закладу на сучасному освітянському рівні. За час роботи нагороджена грамотами районного та головного управління освіти.

Дошкільний навчальний заклад №89 загального розвитку відкрито у серпні 1996 року. В садочку  створені всі  необхідні умови для повноцінного та гармонійного розвитку дітей віком від 2-х до 6 років.

Спираючись на реалізацію освітніх програм та законів України з питань освіти, колектив нашого дошкільного закладу визначив пріоритетні напрямки роботи з дошкільнятами. Гуманістична спрямованість педагогічно-інноваційної діяльності в нашому дошкільному закладі почала свій розвиток з впровадження наступних проривних проектів роботи з дітьми:

«Містечко здоров’я» - проект зорієнтований на впровадження в роботу з дітьми здоров’я- зберігаючих технологій, направлений на бережне ставлення до власного здоров’я, головної цінності людського життя.

«Планета міркувань» - проект, направлений на логіко-математичний розвиток дитини і має на меті формування вмінь та навичок, необхідних для подальшого навчання в школі.

«Країна улюблених ігор» - психолого-педагогічний проект, завданням якого є здобуття навичок доброзичливої комунікації, виховання самостійності у прийнятті рішень та їх реалізації в реальному житті.

Наш садочок – відкрита соціально – педагогічна система, яка перебуває у взаємодії з батьками. Стійкій позитивний імідж закладу можна вважати успішним для нашого колективу і надійним для вихованців та їх батьків тому що, викликає довіру та запоруку стабільності у забезпеченні виховання та розвитку дітей дошкільного віку.

Автори публікацій сайту: